36 34 9101 - 051

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت سامانه ردیابی GPS365

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه ردیابی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت سامانه ردیابی GPS365 و استفاده از خدمات ردیابی و خرید اکانت ردیابی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های سامانه ردیابی GPS365 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سامانه ردیابی GPS365 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه ردیابی GPS365 اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت نوین زعفران استفاده می‏‌کنید، از خدمات سامانه ردیابی آنلاین GPS365 استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خرید حساب کاربری خود را ثبت و خرید می‏‌کنید و یا به سامانه ردیابی GPS365 ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه ردیابی GPS365 به صورت الکترونیکی (تماس تلفنی یا پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که info@gps365.ir، تنها نشانی پست الکترونیکی است که سامانه ردیابی GPS365 از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل و پیام از منابع دیگر تخلف و سوء استفاده از نام سامانه ردیابی GPS365 است و در صورت دریافت چنین پیام هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@gps365.ir اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

سامانه ردیابی GPS365 به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سامانه ردیابی GPS365 متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سامانه ردیابی GPS365 ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه ردیابی GPS365 ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه ردیابی GPS365 جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه ردیابی GPS365 است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه ردیابی GPS365 محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روز در ساعت های 12 ظهر و 18 عصر پردازش می‌‏شوند. سامانه ردیابی GPS365 به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

سامانه ردیابی GPS365 مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت نوین زعفران محفوظ است.

    سبد خرید